Menu Zamknij

Pożegnanie maturzystów

Niektórzy z nich chodzili do tej szkoły aż 12 lat, niektórzy 6, nieliczni 3. Wszystkich ostatecznie pożegnaliśmy. Dziś odbyło się oficjalne zakończenie roku w V Liceum Ogólnokształcącym.

W czasie oficjalnej uroczystości, okraszonej przemówieniem dyrektora ZSS Bogusława Szopy, wręczono świadectwa ukończenia szkoły, podziękowania, dyplomy, gratulacje, puchary i nagrody. Zebrało się tego trochę.

W części rozrywkowej uczniowie klasy II LO zaprezentowali kapitalny program artystyczny, którego elementami były min. kabarecik szkolny w bardzo dowcipny sposób przestawiający uczniów  i wychowawcę klasy trzeciej Henryka Lazara, oraz konkurs “jeden z sześciu” w którym absolwenci zmuszeni byli sięgnąć do zakamarków swojej pamięci, aby przypomnieć sobie szczegóły z 3 lat życia klasy. W konkursie zwyciężył Daniel Socha. W międzyczasie Sandra i Paulina we wspaniałej interpretacji zaprezentowały nieśmiertelny hit “Szczęśliwej drogi już czas”

Każde pożegnanie jest też w części smutne i pojawiają się łzy. Tak było i teraz.

Powodzenia na maturze. Trzymamy kciuki.

Komentarze
Accessibility