Menu Zamknij

Sportowa Rodzinka i jej wakacyjne sukcesy

W czasie wakacji rodzina Gruszczyńskich odniosła kolejne sukcesy w zawodach triathlonowych i rowerowych.

Okres wakacji przyniósł Filipowi Gruszczyńskiemu uczniowi klasy 7 kolejne wygrane w wielu zawodach sportowych. Najpierw wygrał 2 etapy Nutella Mini Tour de Pologne. Potem się rozkręcił i 12 sierpnia Filip wystartował w triathlonie w Krakowie i … wygrał.

Natomiast tydzień później cała męska część rodziny Gruszczyńskich stanęła na starcie zawodów  O-SEE Challenge Cross Triiathlon organizowanych w niemieckim Zittau.

Filip startował w kategorii dzieci 12/13 lat. Musiał zaliczyć 400m pływania, 10km jazdy na rowerze i 2,5km biegu. Wszystkie etapy zaliczył po mistrzowsku i stanął na najwyższym stopniu podium.

Na tych zawodach debiutowały również nasze pierwszaczki z klasy 1a. Jego bracia – bliźniacy Karol i Leon –  startując w kategorii 6-7 lat przepłynęli 50m i przebiegli 200m, co pozwoliło im ukończyć ich pierwsze międzynarodowe zawody.

Należy również wspomnieć, że ich tata Artur zajął w swojej kategorii XTrrra Classic dobre 16 miejsce.

Chłopcom gratulujemy sukcesów.

Wierny funklub.

 

Komentarze
Accessibility