Menu Zamknij

Europejski Dzień Języków Obcych w ZSS

Dzień Języków Obcych ustanowiony w 2001 roku z inicjatywy Rady Europy na dobre zawitał w progi ZSS. W tym roku trzy wiodące języki w naszej szkole: angielski, niemiecki oraz francuski postanowiły połączyć siły i pokazać wszystkim jak ważna jest znajomość chociażby jednego z nich.

 Z tej okazji w zeszły wtorek  –  26.09.17 roku  na deskach naszej Auli odbyła się akademia zorganizowana przez językowców oraz uczniów naszego Gimnazjum oraz Liceum.

Uczniowie naszej szkoły mieli świetną okazję aby pośpiewać, wziąć udział w quizie dotyczącym języków obcych  jak również przyjrzeć się przygotowanym przez swoich kolegów scenką teatralnym dotyczącym znajomości języków obcych  na przykład w czasie podróży, podrywu czy rozmowy o pracę.

Mamy nadzieję, iż żywa lekcja języka w połączeniu z interakcją z publicznością na długo zostanie przez Was zapamiętana. Na FB zapraszamy na filmik z naszego wydarzenia a poniżej zdjęcia z akademii. Do zobaczenia w przyszłym roku! Językowcy:)

Komentarze
Accessibility