Menu Zamknij

Dzień języków Obcych w ZSS z Andrew Paul

W ramach Europejskiego Dnia Języków Obcych również w Zespole Szkół Sportowych obchodzony był dzisiaj Dzień Języków Obcych.
Już tradycyjnie akademia z tej okazji nie miała typowego dla siebie przebiegu  😉

Jej uczestnicy zapoznani zostali z wynikami sondy na temat znajomości języków angielskiego, niemieckiego i francuskiego wśród całej społeczności naszego Zespołu, tj. zarówno Dyrekcji, nauczycieli, jak i uczniów. Możliwość sprawdzenia się oraz wystąpienia przed kamerą sprawiły radość nie tylko ankietowanym. Również widzowie reagowali entuzjastycznie na zaprezentowane doskonałe umiejętności językowe Zespołu Szkół Sportowych   😀

Następnie sami mogli sprawdzić się podczas warsztatów językowych, które poprowadził dla nas Andrew Paul. Amerykanin od 11 lat mieszkający w Polsce zwrócił uwagę na różnice kulturowe i obyczajowe pomiędzy poszczególnymi krajami, lecz również zapoznał nas z różnicami pomiędzy american i british english.

Głównym celem spotkania było jednak uświadomienie wszystkim konieczności i roli jaką odgrywa umiejętność komunikowania się w języku obcym.

Poniżej kilka zdjęć, a już wkrótce również krótki filmik z naszego spotkania.


     

Do zobaczenia za rok!

Organizatorki.

 

Komentarze
Accessibility