Menu Zamknij

Zwycięstwo w zawodach rejonowych z pływania

Zwycięstwo 👑💪

W dniu dzisiejszym na naszym basenie rywalizowaliśmy z Zespołem Szkół Sportowych z Chorzowa  Drużyna chłopców z SP8 (roczniki 2008-2005) oraz ich starsi koledzy z Gimnazjum nr 1  i 7 klasy SP8 (roczniki 2004-2002)  zwyciężyli, po fantastycznej walce, rejonowe zawody pływackie i awansowali do FINAŁÓW WOJEWÓDZKICH W PŁYWANIU!!! gdzie będą rywalizowali z 18 szkołami z innych miast naszego województwa o miano najlepszej szkoły w pływaniu.

A tak przebiegały sztafety  relacja autorstwa trenera Grzegorza 😉

Emocje były ogromne! Podczas sztafet chłopców SP nasz basen zamienił się w prawdziwy KOCIOŁ! Wyścig ten decydował o awansie. Po drugiej zmianie sztafety 8×50 dowolnym mieliśmy pół długości basenu straty! Konsekwentnie kolejne osoby odrabiały stratę. Jeszcze po ostatnim nawrocie na prowadzeniu była drużyna z Chorzowa. Ostatecznie wygraliśmy o przysłowiowy paznokieć po ogromnej walce! W tym czasie trybuny swoim dopingiem doprowadziły prawie do popękania szyb a trenerzy niemalże zjedli nowiutkie kafelki… 😂😂😂 okrzyk radości po zwycięstwie był niesamowity! Dla takich chwil warto trenować!””

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia 10 kwietnia

 

Komentarze
Accessibility