Menu Zamknij

Pływające chłopy na medal

20 kwietnia w Gliwicach odbył się finał Drużynowych Mistrzostw Szkół Podstawowych z pływania. Nasza wspaniała drużyna wywalczyła po zaciętej walce drugie miejsce wśród najlepszych Szkół Podstawowych z całego województwa śląskiego.

W skład drużyny weszli Mateusz Kraska, Alan Karwel, Filip Woźnicka, Marcin Pera, Kamil Geisner, Filip Gruszczyński, Antoni Sommer oraz Oskar Szczepanik.

Mówiąc o sukcesie Chłopców nie można zapomnieć o Dziewczętach, które to uległy drużynie z Chorzowa jedynie o 2 punkty podczas zawodów rejonowych. Natomiast ostatnie wymienione zwyciężyły z ogromną przewagą w całym województwie. Biorąc to pod uwagę można powiedzieć, że nasze “Dziołchy” też są na medal 😉

Serdecznie gratulujemy Chłopom ze Srebra i ich Trenerom Grzegorzowi Zawojek, Adamowi Sitkiewicz, Mateuszowi Miodońskiemu i Januszowi Komendzie.  I na koniec nasz lekko zmodyfikowany okrzyk 1,2,3, Zespół Szkół Sportowych i Wodnik to MYYYYYYY!!!!

Komentarze
Accessibility