Menu Zamknij

Nasze wspomnienia – Anglia/Walia

W Zespole Szkół Sportowych nie tylko trenujemy, uczymy się ale również odpoczywamy i zwiedzamy. W tym roku nasza szkoła zawitała na tereny Londynu oraz urokliwej Walii.

Naszą wyprawę zaczęliśmy od nadmorskiej miejscowości Brighton, gdzie podziwialiśmy molo oraz letnią rezydencję królowej Royal Pavillon.

W kolejnych dniach odwiedziliśmy studio Harrego Pottera oraz studenckie miasto Oxford i jego uczelnie. Jednak naszym głównym celem było poznanie Walii oraz jej stolicy Cardiff gdzie mieliśmy okazję zobaczyć zamek księcia Karola oraz słynny stadion Cardiff na którym odbędzie się mecz Ligi Mistrzów. Swoją wyprawę zakończyliśmy w sercu Anglii – Londynie. London Eye, Buckingham Palace oraz Madame Tussaud Museum – muzeum figur woskowych nie były nam obce.

Zmęczeni , z pęcherzami na nogach ale pełni wrażeń wróciliśmy do naszej szkoły i z niecierpliwością czekamy na inne wyprawy w nowym roku szkolnym!

Komentarze
Accessibility