Menu Zamknij

Podziękowania za hojność i serce

Po raz drugi w Siemianowicach Śląskich zorganizowane zostało Śniadanie Wielkanocne dla Samotnych.

Jak rok temu, śniadanie zorganizowane było przez Fundację Wolne Miejsce pod patronatem Prezydenta Miasta, z aktywną pomocą ludzi dobrej woli w tym członków Siemianowickiej Rady Seniora, radnych i przedstawicieli innych siemianowickich organizacji.  I tak Kompleks Sportowy “Michał” zamienił się w jeden wielki pokój gościnny i przyjąć ponad trzystu samotnych gości, świętujących Wielką Noc Zmartwychwstania. Cieszymy się, że i nasza szkoła miała w tym udział, gdyż przeprowadzono na terenie szkoły zbiórkę słodyczy i kawy na śniadanie wielkanocne. A kilkoro uczniów jako wolontariusze wspomagało akcję w przygotowaniach tego śniadania. Dziękujemy więc wolontariuszom i darczyńcom za życzliwość, hojność i serce.

Komentarze
Accessibility