Menu Zamknij

XVI ,,Wieczór kolęd i pastorałek”

Już po raz 16 uczniowie Zespołu Szkół Sportowych pokazali swoje wspaniałe umiejętności wokalne i instrumentalne. 27 stycznia wystąpili w kościele Ducha Świętego w Bytkowie na koncercie  ,,Wieczór kolęd i pastorałek”. Bardzo ciepło przywitał nas ks.  Wojciech Dytko.

Potem rozbrzmiewały dźwięki skrzypiec, gitar, fletów, a z głośników płynęły najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Wśród występujących byli absolwenci ZSS, uczniowie gimnazjum i szkoły podstawowej. Serca publiczności skradli najmłodsi wykonawcy- Matylda i Bartosz. Wszyscy spisali się doskonale, zapomnieli o stresie i tremie, a przecież występowali przed dużą widownią. Swoją obecnością zaszczycił nas Pan Prezydent Rafał Piech oraz Pan Dyrektor Bogusław Szopa, który pogratulował wykonawcom wspaniałych talentów . A potem była wspólna kolęda na bis i miłe słowa podziękowania ze strony ks. Wojciecha.

Oto lista wykonawców: Maciej Wawrzynek  (absolwent) , Paweł Kosiński (absolwent),
Zuzanna Grzywacz, Mateusz Gajda, Bartosz Zięcina, Roksana  Kontny, Wiktor Cygan , Sandra Grund, Natalia Zwyrtek, Oliwia Baczewska , Matylda Baczewska, Karol Bryś, Mateusz Nowrot,   Iga Szaflik (absolwentka), Zuzanna Murcha, Martyna Gralak, Julia Piech, Hanna Jelito, Kinga Ziętek, Karolina Penkala, Miłosz Posmyk, Bianka Imańska, Emila Krzemińska, Wiktoria Miśkiewicz, Wiktoria Szczygieł

Do występu uczniów przygotowały panie Marta Sroczyńska, Iwona Materny i Elżbieta Tobolewska. Wszystkim wykonawcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejny koncert za rok!

Wieczór kolęd i pastorałek 2019
Komentarze
Accessibility