Menu Zamknij

Sukces w ogólnopolskim konkursie matematycznym Galileo 2019

W marcu 2019 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w ogólnopolskim konkursie matematycznym Galileo organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Do każdego pytania arkusza testowego podane były cztery odpowiedzi, z których jedna należała do prawidłowych. Uczestnik za poprawnie udzieloną odpowiedź otrzymywał 1 punkt, za błędną – punkt ujemny. Aby uniknąć ujemnej ilości punktów w ostatecznej klasyfikacji, przed przystąpieniem do sprawdzania konkursu każdy uczestnik otrzymywał awansem 26 punktów. W związku z powyższym, uczeń odpowiadając na wszystkie pytania poprawnie uzyskiwał 52 punkty.

Niezwykle cieszymy się z sukcesu naszych uczennic klasy 5 c, które mogą być usatysfakcjonowane wspaniałymi wynikami. Są to

PAULINA MATURA – uzyskała dyplom laureata konkursu

DARIA DZIEGIEĆ – uzyskała wyróżnienie w konkursie

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Komentarze
Accessibility