Menu Zamknij

Sukcesy naszych uczniów w konkursie Kangur Matematyczny

W dniu 21 marca bieżącego roku 74 odważnych i zdolnych uczniów naszej szkoły wzięło udział w corocznym  Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”. Znów  nie zawiedli nas i swoich rodziców. Wszyscy zasługują na pochwałę bo zadania w konkursie nie należą do najłatwiejszych.

 Jak co roku, uczestnicy konkursu zmierzyli się z testem zawierającym różnorodne zadania matematyczne , a przede wszystkim logiczne. Miło nam poinformować,  że jedenastu uczniów naszej szkoły uzyskało wyróżnienia w tym międzynarodowym konkursie. Są to:

W klasach drugich

MICHALIK PAWEŁ           region 37 powiat 3

W klasach trzecich

JANOSZKA WERONIKA     region 28 powiat 1

W klasach czwartych

KUŚ JULIA                            region 28 powiat 3

SWOŁKOWICZ WOJCIECH      region 46 powiat 6

SIEROŃ WOJCIECH                region 46 powiat 6

MICHALIK PIOTR                   region 46 powiat 6

GRUSZKA KAROLINA             region 48 powiat 7

W klasach piątych

BRYS KAROL                 region 31 powiat 1

DZIEGIEĆ DARIA           region 31 powiat 1

MICIOR ZUZANNA         region 68 powiat 4

SALAMAGA HANNA        region 100 powiat 8

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Komentarze
Accessibility