Menu Zamknij

W świątecznym nastroju…

Przekazujemy informacje dotyczące spotkań “W świątecznym nastroju” zaplanowanych na 28 listopada w budynku A klasy 5-8 SP i 1-2 LO (aula) i na 5 grudnia w budynku B klasy 1-4 SP (sala gimnastyczna) w godzinach od 17.00 do 19.00

1. Celem akcji “W świątecznym nastroju” jest zebranie środków finansowych na doposażenie korytarzy szkolnych w kanapy, pufy oraz dystrybutory wody do picia dla uczniów. 
2. Zwracamy się z prośbą do rodziców uczniów klas 1-8 SP i 1-2 LO o:
przygotowanie ciast do kawiarenki – ciasta można przynosić 28.11 klasy 5-8 i LO od rana do budynku A (stołówka) oraz 5.12. klasy 1-4 SP do budynku B (portiernia). Blachy muszą być opisane. Prosimy o deklaracje o przygotowaniu ciast za pośrednictwem formularza  https://tiny.pl/tndj5   lub przesłanie na adres rr@zss-siemianowice.pl (proszę wpisać oznaczenie klasy, np.: 4d).
przygotowanie produktów i akcesoriów do kawiarenki – chętnie przyjmiemy pomoc w postaci zakupu kubków, łyżeczek, kawy (rozpuszczalnej, mielonej), herbaty, śmietanek, cukru, talerzyków, serwetek. Produkty można pozostawić na portierni w budynku A i B. Państwa informacje pozwolą nam zaplanować “zapasy” na spotkania. Prosimy o wpisanie informacji do formularza https://tiny.pl/tndj5   lub przesłanie informacje na adres rr@zss-siemianowice.pl (proszę wpisać oznaczenie klasy, np.: 4d).
pomoc w opiece nad stoiskiem  – chętnych rodziców do pomocy w sprzedaży ciast i dekoracji razem z uczniami i nauczycielami. Prosimy o wpisanie informacji do formularza https://tiny.pl/tndj5   lub przesłanie informacji na adres rr@zss-siemianowice.pl (proszę wpisać oznaczenie klasy, np.: 4d).
pomoc w przygotowaniu przed imprezą oraz po – chętnych rodziców do pomocy przed imprezą lub/i po imprezie (do ustawiania stolików, krzesełek, ławeczek)  prosimy o wpisanie się do formularza https://tiny.pl/tndj5   lub przesłanie na adres rr@zss-siemianowice.pl (proszę wpisać oznaczenie klasy, np.: 4d).

oraz o obecność i aktywny udział w trakcie imprezy. Wszystkich rodziców wraz z dziećmi i rodzinami /znajomymi zapraszamy zarówno 28.11 i 5.12.

Do zobaczenia “W świątecznym nastroju”…

Komentarze
Accessibility