Menu Zamknij

Rekrutacja do SP8

Informujemy, że 9 marca ruszają zapisy oraz rekrutacja do klas 1 Szkoły Podstawowej nr 8 im. J. Skrzeka i P. Wójcika w Zespole Szkół Sportowych. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem rekrutacji oraz informacjami na temat zapisów.

Uwaga! Pod dokumentacją związaną z przyjęciem dziecka do szkoły WYMAGANE są podpisy obojga rodziców. Szczegółowe informacje pod numerem 32 220 12 07. Sekretariat szkoły podstawowej czynny jest on poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 do 15.15. W środy sekretariat czynny jest od godziny 7.30 do 8.30 i od 12.00 do 15.15.

Podczas zapisów potrzebny jest:
– dowód osobisty rodzica;
– odpis aktu urodzenia dziecka oraz inny dokument potwierdzający numer PESEL (jeżeli na akcie urodzenia on nie widnieje);
– informacje z przedszkola o gotowości szkolnej (zbierane będą w czerwcu)
– zdjęcie legitymacyjne (zbierane będą w czerwcu).

Informacje o Dniu Otwartym – 10 marca 2020 r. godzina 16.00
Informacje o ofercie szkoły
Dokumenty rekrutacyjne

Komentarze

DO POBRANIA

Accessibility