Menu Zamknij

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 – Pasowanie na ucznia

Pierwszego września w naszej szkole odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego.  

Dzień ten był szczególny, zwłaszcza dla naszych najmłodszych uczniów. Pierwszoklasistów oraz ich bliskich, którzy towarzyszyli im w tym wyjątkowym dniu, oficjalnie przywitała Dyrekcja. Choć rok ten jest nietypowy i nie odbyła się uroczysta akademia, uczniowie klas drugich i trzecich przygotowali dla swoich młodszych koleżanek i kolegów film powitalny. Następnie nadeszła chwila, na którą wszyscy pierwszoklasiści czekali. Dzieci poznały swoich wychowawców, którzy dokonali symbolicznego pasowania na ucznia.

Dzień ten był również ważny dla starszych uczniów, którzy po raz pierwszy od kilku miesięcy, spotkali się powakacyjnie ze swoimi wychowawcami oraz koleżankami i kolegami z klasy.

Serdecznie witamy pierwszoklasistów w murach naszej szkoły. Życzymy radości ze zdobywania wiedzy i odkrywania swoich talentów.

autor tekstu:Katarzyna Szymańska / fot. Barbara Seniuk

Komentarze
Accessibility