Menu Zamknij

„Szkoła z Gigantami”

29 listopada wystartują zapisy na kolejną edycję „Szkoły z Gigantami. Laboratorium AI”. Tematem przewodnim bieżącej edycji jest sztuczna inteligencja. Po raz kolejny zaproszono szkoły podstawowe oraz ponadpodstawowe do udziału w darmowej akcji webinariów poświęconych programowaniu oraz matematyce!

Wraz z wydarzeniem prowadzony jest ranking szkół z atrakcyjnymi nagrodami dla zwycięskich placówek. „Szkoła z Gigantami. Laboratorium AI” to cykl bezpłatnych webinariów z programowania na kanale YouTube dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Dla młodszej grupy wiekowej (9-12) przygotowano trzy spotkania w środowisku Scratch, które nawiązywać będą do sztucznej inteligencji.

Starsza grupa (13-19) stworzy tematyczne strony internetowe w językach: HTML, CSS, JS.

Przygotowano także specjalny blok matematyczny dla uczniów, którzy mają przed sobą egzamin ósmoklasisty.

Aby wziąć udział w zajęciach, każdy uczeń powinien indywidualnie zarejestrować się na stronie: https://www.giganciprogramowania.edu.pl/wydarzenia/szkola-z-gigantami-zapisy

Informacje można znaleźć również na kanale na Facebooku i dołączać do wydarzenia, aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami:

https://www.facebook.com/events/3016871285232893/

Akcja trwa do 10 grudnia 2021 r.

Zachęcamy do udziału.

Komentarze
Accessibility