Menu Zamknij

Książki dla dzieci po ukraińsku – Дитячі книжки українською мовою

Na tych stronach znajdziemy bezpłatne bajki dla dzieci po ukraińsku.

На цих сторінках ви знайдете безкоштовні оповідання для дітей українською мовою.

Zachęcamy do korzystania z przedstawionych poniżej materiałów.

Пропонуємо вам скористатися матеріалами, представленими нижче.

У найважчі часи може допомогти і література

W najtrudniejszych chwilach również literatura może pomóc. Wydawnictwo „Stary Lew” oferuje bezpłatne e-ebooki i uruchamia specjalny kanał z bajkami po ukraińsku.

Materiały edukacyjne oraz piękne kolorowanki – wszystkie po ukraińsku –Розмальовки українською мовою oferuje również za darmo Wydawnictwo Dwie Siostry. Pliki można ściągać bezpośrednio ze strony internetowej oficyny. Ви можете скористатися веб-сайтом видавця безпосередньо.

Chociaż chęć niesienia pomocy likwiduje wszelkie bariery – w tym te językowe – to warto również poćwiczyć się we wspólnej komunikacji. Na portalu Edgard można darmowo korzystać z rozmówek i nagrań polsko-ukraińskich. Польсько-український розмовник.

Pięknie ilustrowane i starannie wykonane e-booki dla dzieci zebrał także portal Lustro Biblioteki. W kolekcji znajdują się dziesiątki wspaniałych książek, które najmłodszym z uchodźców dadzą chwile radości. Сайт Lustro Biblioteki.

Komentarze
Accessibility