Menu Zamknij

Konkurs na zakładkę do książki

Drodzy uczniowie klas 1-4 SP. Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie pt. : “By czytać się chciało, zakładkę zrób wspaniałą” ogłoszonym przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną- filia w Chorzowie.

Aby wziąć udział w konkursie należy zaprojektować zakładkę do książki. Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną lub w wybranym graficznym programie komputerowym. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu dwie zakładki. Prace można oddawać do 17 marca do biblioteki w budynku B, natomiast uczniowie klas 4 swoje prace mogą zostawiać w portierni budynku A. Zakładki należy dostarczyć w kopercie opisanej: Konkurs plastyczny “Zakładka”. Do pracy należy dołączyć czytelnie wypełnioną metryczkę oraz zgodę rodzica/ opiekuna prawnego. Szczegółowe informacje oraz potrzebne dokumenty znajdziecie tutaj: https://chorzow.pbw.katowice.pl/regulamin-k.pdf

Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy i punkty dodatnie a dla laureatów organizator przewidział nagrody rzeczowe.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy powodzenia !

Katarzyna Pytlik, Edyta Kosik, Marzena Wendt- Dudek

Komentarze
Accessibility