Menu Zamknij

Matma górą

Miło nam poinformować, że w bieżącym roku szkolnym troje naszych ósmoklasistów stanęło w szranki z królową nauk czyli matematyką. Swoje zmagania toczyli od października do marca aby wyjść z nich zwycięsko i otrzymać tytuł finalisty wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z matematyki. Są to:

DARIA DZIEGIEĆ klasa 8c

PAULINA MATURA klasa 8c

KAROL BRYŚ klasa 8g

Gratulujemy uczniom oraz rodzicom, a także ich nauczycielom matematyki.

W dniu 17 marca bieżącego roku  najodważniejsze umysły ścisłe naszej szkoły wzięły udział w corocznym  Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”. Znów  nie zawiedli nas i swoich rodziców. Wszyscy zasługują na pochwałę bo zadania w konkursie nie należą do najłatwiejszych.

Jak co roku, uczestnicy konkursu zmierzyli się z testem zawierającym różnorodne zadania matematyczne , a przede wszystkim logiczne. Miło nam poinformować,  że dwóch uczniów uzyskało wynik bardzo dobry, a piętnastu uczniów naszej szkoły uzyskało wyróżnienia w tym międzynarodowym konkursie. Są to:

W klasach drugich

ZALCMAN ZIORA EMILIA  wyróżnienie

WIKTOROWICZ ANASTAZJA  wyróżnienie

PAWLIK WOJCIECH  wyróżnienie

BIEDA ALEKSANDER  wyróżnienie

W klasach czwartych

WOJTEK ADYDAN  wyróżnienie

MATEUSZ KOSTKIEWICZ  wyróżnienie

SOWA MATEUSZ  wyróżnienie

WÓJCICKI HUBERT  wyróżnienie

W klasach piątych

MICHALIK PAWEŁ  wyróżnienie

W klasach szóstych

NATANIEL KORNECKI  wyróżnienie

W klasach siódmych

MICHALIK PIOTR  wynik bardzo dobry

JULIA KUŚ  wynik bardzo dobry

WOJCIECH SIEROŃ  wyróżnienie

POPCZAK PATRYK  wyróżnienie

RAFAŁ RYBARCZYK  wyróżnienie

W klasach ósmych

DZIEGIEĆ DARIA  wyróżnienie

MATURA PAULINA  wyróżnienie

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Komentarze
Accessibility