Menu Zamknij

Wielki sukces Antka!!!

Antek Sommer z klasy 6a został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki. Zdobył 48 na 50 punktów!!!

Jest jedynym uczniem ze wszystkich siemianowickich szkół, który osiągnął w konkursie taki sukces.

Na co dzień Antek jest uczniem klasy sportowej, który wzorowo potrafi pogodzić naukę szkolną z treningami na basenie. Jest sumiennym pływakiem i takim też uczniem, zdobywa dobre oceny, bierze udział w szkolnych konkursach, które zawsze wygrywa bądź kończy na wysokiej pozycji.

Tegoroczny Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki był drugim, w którym Antek wziął udział. W ubiegłym roku, jako uczeń klasy piątej, też do niego przystąpił i jak na piątoklasistę uzyskał bardzo dobry wynik, wyższy niż szóstoklasiści.

Przewodnikiem Antka po fascynującym świecie matematyki jest pani mgr Bożena Kowalik, która od trzech lat rozbudza w Antku pasję, dostrzega jego potencjał i motywuje do wysiłku obliczeniowego. Wielkie gratulacje dla Antka, Jego Rodziców i Pani Bożeny Kowalik.

Komentarze
Accessibility