Menu Zamknij

Dzień Edukacji Narodowej

W przeddzień Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbył się konkurs międzyklasowy “Czy znasz swoją szkołę?” dla klas 4-liceum. Konkurs prowadzili: przewodniczący szkoły Borys Zawojek oraz zastępca przewodniczącego – Lena Gądek. Przedstawiciele klas odpowiadali na pytania związane z naszą szkołą, np. na jakiej ulicy znajduje się budynek A, jak nazywają się panie pracujące w sekretariacie, czy też ile mamy stolików na stołówce. Wśród klas najstarszych (8 – liceum) najlepsza okazała się klasa 2 LO (może dlatego, że niektórzy uczniowie znają naszą szkołę od klasy pierwszej podstawówki). W klasach siódmych najlepiej odpowiadali uczniowie klasy 7a, a w klasach piątych – 5b. W kategorii klas szóstych wygrała 6c, a w klasach czwartych, dla których pytania okazały się najtrudniejsze – klasa 4b.

Dodatkowo, podczas imprezy Samorząd Uczniowski rozdał dyplomy dla “Superbelfrów ZSS” . W tym roku mieliśmy kilka nowych kategorii: tytuł “Super Bicepsa” otrzymał pan Kamil Ogryzek, “Ekspertem” został pan Adam Stasz, “Dyrygentem” – pani Ania Pawłowska, “Męczyduszą” została pani Justyna Klimas, “Wielka Niewiadoma” przypadła pani Katarzynie Maturze, “Pędziwiatrem” została pani Barbara Niedźwiedź, “Pytajnikiem pan Leszek Gasiulewicz, “Ekspres” to pani Elżbieta Tobolewska, tytuł “Kosa” otrzymała pani Ksenia Mrozek, “Kumplem” ogłoszono panią Agnieszkę Rostańską oraz Katarzynę Moj-Giza, “Złotym Dyżurnym” została pani Dorota Grzywacz oraz Barbara Firczyk.

Po zakończonym konkursie Borys oraz Lenka rozdali ręcznie wykonane przez uczniów kartki z życzeniami od Samorządu Uczniowskiego wszystkim pracownikom szkoły, nie tylko nauczycielom.

Zobaczcie krótka fotorelację z tej imprezy:

Komentarze
Accessibility