Menu Zamknij

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej, zwany również Dniem Nauczyciela, w Zespole Szkół Sportowych, w klasach 4 – liceum, za sprawą samorządu uczniowskiego wyglądał nieco inaczej, niż w większości szkół.

Zamiast akademii z tej okazji, zorganizowaliśmy kawiarenkę, w której uczniowie i nauczyciele mogli częstować się pysznościami przyniesionymi przez rodziców i uczniów. Rodzicom i uczniom, którzy zaangażowali się w umilenie nam dzisiejszego dnia serdecznie dziękujemy!

Uczniowie postanowili również wybrać “Superbelfrów”. Wybory odbyły się w poniedziałek. Uczniowie głosowali na swoich wybranych nauczycieli w 9 kategoriach. Same statuetki też były nietypowe, bo wykonane ręcznie z darów jesieni przez uczniów i uczennice na plastyce i na zajęciach kółka plastycznego. Poniżej zamieszczamy relację z tego dnia, a także wyniki głosowania. Naszym Superbelfrom ZSS serdecznie gratulujemy!

To jeszcze nie wszystko! Filmowy ZSS na czele z panem Henrykiem Lazarem przygotował film: “Dzień Nauczyciela. Z kamerą po szkole”. Film już możecie obejrzeć na kanale YouTube oraz na stronie szkoły.

WYBORY “SUPERBELFRZY ZSS 2022”

KAWIARENKA

Wszystkim pracownikom oświaty wszystkiego najlepszego życzy Samorząd Uczniowski!

Komentarze
Accessibility