Menu Zamknij

Młodzi Głosują. Wybory do Sejmu

Już niedługo wybory parlamentarne. Polacy zdecydują kto będzie sprawował władzę przez najbliższe cztery lata.

Przy tej okazji jak zwykle we współpracy z Centrum Edukacji Obywatelskiej organizowane są w ZSS młodzieżowe wybory pod hasłem Młodzi Głosują. To tylko symulacja, jednak w dobitny sposób pokazuje jakie są preferencje wyborcze młodych.

W młodzieżowych prawyborach do parlamentu europejskiego nasi uczniowie głosowali tak:

Zaskoczeni? Nie tak powinno być?

Już w najbliższy piątek 11 października masz okazję żeby wyrazić swoje zdanie. Lokal wyborczy jak zwykle na parterze, czynny w godzinach 8.25 – 13.15. Żeby zagłosować potrzebujesz legitymację szkolną.

Wybory to Twoja sprawa!!!

Zadbaj o frekwencję w wyborach do polskiego parlamentu! Weź sprawy w swoje ręce i pokaż dorosłym, jak to się robi. Zachęcajcie młodych i dorosłych do głosowania. Udział w wyborach jest mega ważny!!!

Komentarze
Accessibility