Menu Zamknij

Studniówka 2018

Fantastycznie bawiła się klasa maturalna na corocznej tradycyjnej Studniówce. Tym razem zorganizowano ją w restauracji Mieszko na katowickim osiedlu Tysiąclecia.

Całość rozpoczęło przemówienie Dyrektora ZSS Bogusława Szopy i wychowawcy klasy Marty Wraziło. A po tej części oficjalnej obejrzeliśmy tradycyjny wstęp do zabawy, czyli oczywiście poloneza.

Wypadli świetnie prawda?

Jeszcze przed rozpoczęciem zabawy trwała prawie godzinna sesja fotograficzna. Ilość zrobionych zdjęć  przekroczyła wszystkie normy zatem trzeba trochę czasu, żeby to wszystko przejrzeć. Zerkajcie na szkolny profil na Facebooku, tam nowości pojawiają się najszybciej.  Teraz tylko zdjęcie oficjalne.

A potem już tylko zabawa. Zabawa do białego rana.  No, jak słyszałem do 4.00. Więc prawie. A jak się bawili? Doskonale 😀

Film ze studniówki i pełny serwis foto już pewnie po feriach. W kolejnych dniach na szkolnym facebooku prezentacja studniówkowych par. Już teraz zapraszam do oglądania i do głosowania na najwspanialszą parę wieczoru.

Komentarze
Accessibility