Menu Zamknij

Czarodziejska rączka. Zrób to sam.

czarodziejska rączka

Masz ochotę nauczyć się szyć ręcznie, szydełkować, haftować, robić na drutach, filcować? Każdego zainteresowanego niezależnie od wieku zapraszam w co drugi piątek w  godzinach 14:10 – 15: 40 do sali nr 5 w Szkole Podstawowej nr 8. Zaczynamy 23 lutego.

Będziemy rozwijać zainteresowania rękodziełem, wykonywać przedmioty dekoracyjne, jak i codziennego użytku. Osoby zainteresowane proszę o zgłaszanie się drogą mailową na adres przyluckaa@zss-siemianowice.pl . W mailu proszę podać imię i nazwisko ucznia, klasę oraz adres mailowy, na który uczestnik zajęć odpowiednio wcześniej będzie otrzymywał listę rzeczy potrzebnych na kolejne zajęcia. Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszam serdecznie

 Anna Polok

Komentarze
Accessibility