Menu Zamknij

Londyn z Potterem i Królową – aktualizacja

Warsztaty

Drodzy Uczniowie, po raz kolejny zapraszamy na wyprawę do przepięknej Anglii na ostatnią wycieczkę przed Brexitem!

W tym roku szkolnym  wybieramy  się już w marcu (22.03 – 26.03.2019) Będziemy wspólnie zwiedzać Londyn oraz jego okolice – Windsor, Brighton oraz Greenwich jak również słynne studio filmowe Harrego Pottera na przedmieściach Londynu. Codziennie będzie czekać na Was wiele atrakcji, które zapewni jak zawsze nasz ulubiony przewodnik Pan Dobrodziej Wojtek.

 

Proponowany program:

DZIEŃ I: (22.03.19 piątek)

Wyjazd o godz 10:00. Nocny przejazd do Anglii, przez Niemcy, Belgię, Holandię i Francję.

DZIEŃ II:  (23.03.2019 sobota)

Przejazd Promem. Przejazd do Brighton (9h postój), zwiedzanie (z zewnątrz): Royal Pavilion, Molo, Palace Pier – znane jako miejsce rozrywek. Przejazd najstarszą elektryczną kolejką w Europie. Obiadokolacja. Nocleg w hotelu.

DZIEŃ III: (24.03.2019 niedziela)

Śniadanie.  Przejazd do Warner Bros Studio (wycieczka po studiu i planach filmowych, możliwość zobaczenia rekwizytów oraz kostiumów używanych w serii filmów o Harrym Potterze – między innymi pokój wspólny Gryffindoru, chatka Hagrida, ulica Pokątna, ze sklepem z różdżkami Ollivandera, a także peron 9 i ¾, gdzie zaraz po pamiątkowych zdjęciach przy wejściu na peron, można zakupić w sklepie z pamiątkami gadżety związane z tą serią filmową).  Następnie zwiedzanie Zamku Windsor (Od 1110 roku rezydencja królów angielskich. Jest to największy i zarazem najstarszy zamek na świecie wciąż używany przez panującego monarchę. W dostępnych do zwiedzania pomieszczeniach obejrzeć można liczne cenne obrazy, broń i pamiątki militarne). Następnie przejście uliczkami do miasta. Obiadokolacja. Nocleg w hotelu.

DZIEŃ IV: (25.03.2019 poniedziałek)

Śniadanie. Przejazd do Londynu –  Greenwich (Południk Zero). Rejs statkiem pod Parlament. Przejście Traktem Królewskim: Downing Street, Opactwo Westmister (wejście), Dom Premiera, Buckingham Palace. Przejście na Trafalgar Square do National Gallery (wejście). Następnie przejście do Muzeum Historii Naturalnej (wejście). Nocny powrót do Polski.

DZIEŃ V: (26.03.2019 wtorek)

Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

ZAPEWNIAMY:

  • Transport
  • 2 noclegi w hotelu
  • 2 śniadania hotelowe
  • 2 obiadokolacje na mieście
  • Ubezpieczenie KL i NNW
  • Opieka pilota/przewodnika
  • Przeprawa promowa

CENA:  1.180,00 PLN/os  przy grupie 40 osób płacących                           

Na bilety wstępu należy ze sobą zabrać około 100,00 GBP/os

Wszelkich informacji udziela pani Firczyk s13 oraz Pani Gaworska s12

Drodzy Rodzice w celu potwierdzenia udziału w wycieczce prosimy o wpłatę opłaty rezerwacyjnej: 200zł  w celu zapewnienia miejsca swojego dziecka na wycieczce ze względu na spore zainteresowanie. Prosimy o przelew wymienionej kwoty na numer konta:

Nr konta ING BSK 85-1050-1214-1000-0022-7132-7880

Biuro Podróży ,, Abraksas” ul. Stawowa 3/2  40-095 Katowice;
tel. 32 206-85-02/62, 501771782; e- mail
info.abraksas@interia.pl; www.abraksas.com.pl

Tytuł wpłaty: Nazwisko ucznia, 22.03 – 26.03.18, ZSS Siemianowice Śl.

Na bieżąco będziemy informować o wycieczce i przyszłym zebraniu z rodzicami uczniów uczestniczących w wycieczce.

Komentarze
Accessibility