Menu Zamknij

Konkursy Przedmiotowe 2018

W roku szkolnym 2018/2019 dla uczniów szkół podstawowych Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe organizowane są z następujących przedmiotów: język polski, matematyka, język angielski, historia, geografia, biologia, chemia, fizyka, język niemiecki, język francuski.

 

W roku szkolnym 2018/2019 dla uczniów szkół gimnazjalnych Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe organizowane są z następujących przedmiotów: język polski, matematyka, język angielski, historia, geografia, biologia, chemia, fizyka, język niemiecki, język francuski

Uczniów zainteresowanych udziałem w szkolnym etapie konkursów przedmiotowych proszę o zgłaszanie się do nauczycieli przedmiotów do dnia 16 października 2018 r.

Jednocześnie informuję, że na stronie internetowej KO w Katowicach w zakładce „Szkoły
i organy prowadzące” – konkursy, olimpiady, turnieje dostępne są lub będą dokumenty:

W gablotce nr 29 będą pojawiać się komunikaty związane z organizacją etapu szkolnego.

Komentarze
Accessibility