Menu Zamknij

“Sielskie Klimaty” 2018

31 października 2018 r. w Zespole Szkół Plastycznych w Katowicach odbył się finisaż wystawy poplenerowej oraz wręczenie nagród uczestnikom pleneru malarskiego „Sielskie Klimaty”.

Miło nam poinformować, że spośród prac 1064 uczestników tegorocznej, XIII już edycji, wyróżniono 17 prac w kategorii dzieci do lat 14, a wśród nich, tak jak w roku poprzednim była praca uczennicy naszego gimnazjum – Hani Marzec z klasy 3 b.

Podobnie jak w latach poprzednich, w pierwszy czwartek października w chorzowskim skansenie zgromadzili się miłośnicy malarstwa i pięknych krajobrazów, by na swoich pracach uwiecznić obiekty zgromadzone w tym miejscu w otoczeniu przepięknej w tym roku jesieni.

W tym niezwykłym miejscu, w tak niezwykłym wydarzeniu nie mogło zabraknąć reprezentacji Zespołu Szkół Sportowych. 12 uczniów godnie reprezentowało naszą szkołę tworząc na niemałych podobraziach kawałek naprawdę dobrego malarstwa.

Poniżej krótka fotorelacja z tej imprezy:

  

  

  

   

 

Komentarze
Accessibility