Menu Zamknij

Apel z okazji Święta Niepodległości.

Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości, uczniowie klas I- V w Zespole Szkół Sportowych wzięli udział w uroczystym apelu upamiętniającym setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Podczas akademii usłyszeliśmy piękne, patriotyczne pieśni i wzruszające wiersze.

Prowadzące akademię- Paulina i Maja zapaliły  znicze przy symbolicznym grobie Nieznanego Żołnierza.  Następnie uczniowie wspólnie odśpiewali hymn Polski.

Akademię przygotowali uczniowie klasy 5 d: Maja, Paulina, Maciek, Zosia, Hania i Adam oraz uczniowie klasy 5 c: Hania, Zuzia, Paulina, Maja i Piotr. Występ koleżanek i kolegów wspomogli muzycznie uczniowie z klasy 5 f: Zuzia, Mateusz, Karol i Mateusz.

Wszystkim osobom zaangażowanym w organizację i przebieg uroczystości serdecznie dziękujemy.

Komentarze
Accessibility