Menu Zamknij

ZSS W Teatrze ,,Korez”

Kolejny raz uczniowie ZSS odwiedzili katowicki Teatr ,,Korez”. Tym razem podziwialiśmy pełen błyskotliwego aktorstwa spektakl pt.,,Scenariusz dla trzech aktorów”.

Zachwyciła nas gra i umiejętność improwizacji Mirosława Neinerta, Huberta Bronickiego i Dariusza Stacha. Panowie odgrywali role znudzonych aktorów, którzy nie rozumieją poleceń reżysera, a zabawa w teatr już dawno przestała ich bawić! I tu – jak to w ,,Korezie” bywa -z pomocą pośpieszyła widownia! Uczniowie z wielkim zaangażowaniem podpowiadali, jak grać, żeby wyrazić emocje. Interakcja z publicznością rozbawiła do łez! To nic, że niektórzy zostali siłą wyciągnięci na scenę, polani wodą, zmuszeni do odpowiedzi na trudne pytania aktorów!

,,Korez” to rzeczywiście teatr, który ,,bawi, a nie nudzi”!

Komentarze
Accessibility