Menu Zamknij

Lekcja angielskiego z Richardem

Dzisiejsze lekcje angielskiego dla niektórych uczniów naszej szkoły okazały się być dość nietypowe a to dlatego, iż zamiast  nauczyciela pojawił się tajemniczy gość z Wielkiej Brytanii – Richard Gray  wraz ze swoimi uroczymi córeczkami.

Lekcja w klasach angielskich 8A oraz 3AGM zamieniła się w konwersacje przy angielskiej herbatce. Uczniowie zadawali pytania i z zaciekawieniem słuchali odpowiedzi Richarda a następnie nasz gość przepytał uczniów w celu sprawdzenia umiejętności poprawnej komunikacji. Uczestniczy mieli możliwość swobodnej konwersacji wsłuchując się w przepiękny brytyjski akcent. Podczas naszej rozmowy dowiedzieliśmy się jak nasz gość specjalny spędził święta oraz nowy rok, dlaczego lubi swoją pracę, która polska potrawa jest najlepsza oraz jak dobrze zna samego Eltona Johna! Mamy nadzieję, iż Richard zawita do nas jeszcze nie raz i pomoże w swobodnej konwersacji w języku obcym.

Gorące podziękowania dla Pani Anety Cygan za możliwość udostępnienia szwagra:))

Organizator: Dorota Gaworska

A tutaj mała niespodzianka dla uczestników od Richarda i dziewczynek:)

Komentarze
Accessibility