Menu Zamknij

Warsztaty z języka angielskiego z Richiem

Kolejny raz uczniowie naszego gimnazjum mieli przyjemność uczestniczyć w warsztatach językowych z rodowitym Irlandczykiem organizowanych w ramach programu “Nauka bez granic” w Teatrze Korez w Katowicach. Klasy angielskie 1A/F oraz 2A wybrały się wspólnie na spotkanie z Richiem Mullaney, który poprowadził lekcje dotyczącą Dnia Świętego Patryka oraz tradycji z tym związanych. Po części teoretycznej przyszła pora na praktykę i tutaj Richie nas nie zawiódł. Nasi uczniowie mieli możliwość nauki tańca prezentowanego podczas parady w dniu Św. Patryka. Jak sami widzicie nauka języka obcego a w szczególności kultury danego kraju wcale nie musi być nudna! W przyszłości zapraszamy z nami na inne warsztaty językowe z naszym ulubionym prowadzącym Richiem Mullaney.

Organizatorzy/Opiekunowie: P. Firczyk, P.Gaworska, P.Saltarska, P.Pytlik

 

Komentarze
Accessibility