Menu Zamknij

Wypożycz książkę na ferie!

Przed nami długo oczekiwane ferie, będziecie mieli dużo wolnego czasu, który warto spędzić również z książką. Zapraszam wszystkich po ciekawe tytuły, jest w czym wybierać!

Dzięki realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa biblioteka szkolna (budynek A) otrzymała dofinansowanie na zakup nowości wydawniczych. Z otrzymanych środków zakupiono do biblioteki ponad 800 egzemplarzy nowych książek na kwotę 15 000 zł.

Wiele spośród tytułów zostało wybranych przez Was, na podstawie ankiety skierowanej do uczniów, rodziców i nauczycieli. I tak mając na względzie wasze różnorodne zainteresowania czytelnicze, do biblioteki trafiły książki z różnych kategorii m. in. literatura obyczajowa, kryminały, thrillery, horrory, fantastyka, fantasy, biografie, komiksy, mangi, literatura popularnonaukowa.

Z wielką radością informuję, że książki są już opracowane, obłożone i czekają na Was na półkach, choć wiele tytułów już trafiło w ręce czytelników. Wielu spośród Was na stałe zagościło w naszej bibliotece wykorzystując niemal każdą przerwę na czytanie. Mam nadzieję, że to grono będzie się powiększać.

ZAPRASZAM !!!

   

 

Komentarze
Accessibility