Menu Zamknij

Dzień otwarty V Liceum

Już niedługo dzień otwarty V liceum. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych w dniu 27 marca 2019 r. Czekamy na was w godzinach 11.00 – 14.00.

Szkołę zwiedzamy w tym dniu pod opieką przewodników którzy będą was witać tego dnia. Grupy będą wyruszać co 15 minut od godziny 11.00. Nie będzie trzeba zatem czekać długo. W krótkim czasie oczekiwania, będzie można dowiedzieć się czegoś o szkole od przewodników i z ulotek które dostaniecie na wstępie.

Tego dnia odbywa się w Zespole Szkół Sportowych konkurs Bliżej Świata. Zapraszamy was do nas w tym dniu, żeby pokazać wam jak fantastycznie bawimy się wszyscy. Integrują się klasy, uczniowie i nauczyciele. To dzień w którym poznacie nas nie tylko w naszych typowych rolach. Poznacie nas przy innych zajęciach, nie do końca poważnych.

Konkurs Bliżej Świata w dużym skrócie to nauka przez zabawę. Poznajemy inne kultury przebierając się w stroje narodowe, przygotowując charakterystyczne dla wybranych krajów świata potrawy, przygotowując rekwizyty, poznając zwyczaje etc. A w każdej kolejnej klasie odnajdziecie inny kraj. Zobaczcie jak to wygląda odwiedzając szkolną galerię.

Jak było w zeszłym roku? Zobacz sam.

A tak prezentowała się zwycięska drużyna.

Jeszcze raz zapraszamy serdecznie. I do zobaczenia.

A jeśli chcesz już teraz dowiedzieć się więcej o rekrutacji do V Liceum zerknij na poniższe obrazki lub kliknij TU

Komentarze
Accessibility