Menu Zamknij

Magda Kucharczyk kadrowiczką województwa śląskiego

19 marca 2019 roku w Będzinie odbyła się konsultacja kadry śląska dziewcząt rocznika 2007. W testach sprawnościowych wzięła udział uczennica klasy siatkarskiej Magda Kucharczyk, która to powołanie na konsultację otrzymała po turnieju minisiatkówki w Mikołowie. W trakcie sprawdzianów nasza uczennica osiągała bardzo dobre wyniki, a w jednym sprawdzianie nie miała sobie równych. Dobra postawa na konsultacji pozwoliła otrzymać powołanie do reprezentacji województwa śląskiego. 8 i 9 kwietnia Magda weźmie udział w konsultacji makroregionalnej w Twardogórze, w której oprócz naszego województwa zaprezentują się również zawodniczki z terenu opolskiego i dolnośląskiego.
Serdecznie gratulacje dla Magdy i jej rodziców
Dzieci sześcioletnie, które chciałyby zacząć przygodę z siatkówką, a może i pójść w ślady Magdy, zapraszamy w każdy poniedziałek o 16.30 do sali gimnastycznej SP 8.

Komentarze
Accessibility