Menu Zamknij

Magda powołana na konsultację kadry U – 14

Uczennica klasy 6 c Magdalena Kucharczyk otrzymała powołanie na konsultację Kadry Polski U – 14. Akcja szkoleniowa odbędzie się w terminie 1 – 7 marca 2020 roku w Twardogórze. Zgrupowanie to jest jednym z etapów przygotowania zespołu do turnieju kwalifikacyjnego do Mistrzostw Europy kategorii U – 14.

W konsultacjach które to odbyły się na jesień w Dąbrowie Górniczej uczestniczyło jeszcze kilka uczennic naszej szkoły, a mianowicie : Nadia Cziok i Amelia Próba z klasy 5 b oraz Karolina Kramek i Wiktoria Pająk z klasy 6 c.

Gratulacje dla wszystkich dziewcząt, które to reprezentowały naszą szkołę oraz klub sportowy MUKS Michałkowice. Natomiast Magdzie życzymy zdrowia i dalszych sukcesów.

Osoby z klas 3, które chciałyby pójść w ślady Magdy i jej koleżanek zapraszamy na zajęcia sportowe “Smerfy w siatce” odbywające się w każdą środę w godzinach 15:00 – 15:45. Natomiast dla przedszkolaków są zajęcia “Smerfiki w siatce”, które są również w środy od godz. 15:45 do godz. 16:30.

Komentarze
Accessibility