Menu Zamknij

Międzynarodowy Dzień Kropki w SP 8

Od kilku lat 15 września jest dniem wyjątkowym dla wielu dzieci i dorosłych na niemal wszystkich kontynentach. To właśnie wtedy w ponad 180 krajach świata obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki, czyli święto kreatywności, odwagi i zabawy.

W tym roku również uczniowie naszej szkoły uczestniczyli również w tym niezwykłym święcie talentów. Korytarze naszej szkoły i sale były pełne kropek oraz rozmów o pasjach i talentach. Ubrania uczniów i nauczycieli zdobiły kolorowe kropki. Kropka była motywem prac plastycznych, zabaw świetlicowych, opowiadań, matematycznych łamigłówek, śmiesznych rymowanek, piosenek, a nawet ćwiczeń fizycznych. Z wielką radością i na wielu lekcjach odkrywaliśmy talenty oraz promowaliśmy odwagę w prezentowaniu siebie i swoich pasji.

Komentarze
Accessibility