Menu Zamknij

Sukcesy ZSS w miejskich mistrzostwach tenisa stołowego

W dniach 4 i 5 grudnia 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 20 odbyły się Mistrzostwa Siemianowic Śląskich Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie wyłonieni w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego. Zawodniczki z rocznika 2007- 2009 w składzie: Wiktoria Chowaniec, Matylda Chylińska i Dominika Ponitka z klasy 6A okazały się najlepsze w mieście zdobywając I miejsce. Bardzo dobrze spisali się również chłopcy: Filip Cypek z klasy 4B, Szymon Chowaniec z klasy 6A oraz Bartosz Przybyszewski z klasy 6G, którzy uplasowali się na miejscu II.

Na zasłużonym podium stanęła też drużyna chłopców w roczniku starszym 2005-2006 w składzie: Mateusz Nowak z klasy 8D, Bartosz Piwowarczyk z klasy 8D oraz Aleks Urbaniak z klasy 8C. Zawodnicy po wyrównanej walce w finale z SP Nr 1 zajęli ostatecznie miejsce II.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na szczeblu rejonowym!!!

Komentarze
Accessibility