Menu Zamknij

Zaproszenie na Szkolny Konkurs Recytatorski- zmiana terminu

Dnia 19 marca 2020 roku w auli budynku A odbędzie się konkurs recytatorski pod hasłem “Naprawdę jaka jesteś…”- poezja i proza o kobietach. Uczniowie, którzy wezmą udział w konkursie powinni przygotować wiersz lub fragment prozy o tej tematyce. Czas prezentacji nie może przekroczyć 5 minut.

Konkurs skierowany jest do uczniów klas 4- 8 SP oraz LO. Uczestnicy będą oceniani w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 4- 6 SP oraz klasy 7- 8 i LO.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 marca przez dziennik elektroniczny lub osobiście: p. I. Materny s. 19; p. K. Pytlik- biblioteka w budynku A. Regulamin wraz ze zgodą na udział w konkursie dostępne u organizatorów.

Uczestnicy będą oceniani według następujących kryteriów:

– dobór tekstu i jego pamięciowe opanowanie

– interpretacja tekstu

– ogólny wyraz artystyczny

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody

Serdecznie zapraszamy!!!

Komentarze
Accessibility