Menu Zamknij

Królowa Elżbieta II z pozdrowieniami dla ZSS

Uczniowie klasy angielskiej – 6G SP w grudniu ubiegłego roku postanowili w ramach zbliżających się świąt Bożego Narodzenia napisać na lekcji języka obcego list do Królowej w języku angielskim. W liście zawarte były nie tylko życzenia świąteczne ale również zdjęcie klasowe z warsztatów językowych w Krakowie oraz nasze plany na kwiecień związane z wycieczką do Londynu. List był świetną okazją do poćwiczenia zwrotów formalnych oraz podszlifowania znajomości języka angielskiego. Uczniowie zdawali sobie sprawę iż, Królowa ma wiele obowiązków i nie zawsze odpisuje na wszystkie listy! Ale na nasz odpisała:) i w dniu dzisiejszym mogliśmy wspólnie przeczytać treść listu oraz na własne oczy zobaczyć jak wygląda poczta królewska, stempel oraz papeteria a przede wszystkim dowiedzieć się, iż nasze zdjęcie zostało zauważone przez pracowników Buckingham Palace – Dziękujemy! God save the Queen!

List z Buckingham Palace
Klasa angielska pisze do Królowej
Komentarze
Accessibility