Menu Zamknij

Zajęcia na żywo – ważna informacja

Stopniowo krok po kroku staramy się regularnie zwiększać liczby zajeć realizowanych w formie bezpośredniego kontaktu uczniów z nauczycielem za pośrednictwem narzędzi internetowych (Skype, Meet, Webinary, Zoom, Teams, Go  To Meeting). Zwracamy się z prośbą, aby zwrócili Państwo uwagę na to, żeby uczniowie dołączali się do e-klas za pomocą Internetu (na komputerze, tablecie, smartfonie) poprzez kliknięcie w adres internetowy, a nie za pomocą połączeń telefonicznych wybierając numery, np.: zagraniczne. Połączenie z e-klasą za pośrednictwem połączenia telefonicznego może wygenerować koszty.

Nasi nauczyciele, również w trakcie lekcji na żywo będą przypominali uczniom, aby łączyli się klikając w link, a nie wybierając numer telefonu.

Komentarze
Accessibility