Menu Zamknij

Wielka Liga Czytelników – test kwalifikacyjny online

Z powodu zamknięcia szkół etap szkolny Wielkiej Ligi Czytelników przedłużył się.

Z radością informujemy, że 11 maja 2020 o godzinie 15.00 odbędzie się test kwalifikacyjny online do etapu powiatowego. Tego dnia wszystkim uczestników konkursu, którzy zdobyli 10 sprawności czytelniczych w etapie szkolnym zostanie udostępniony link do testu online (przez e-dziennik lub adresy mailowe podane przy zgłoszeniu ucznia do konkursu przez rodziców). Test będzie dostępny tylko przez 1 godzinę i w tym czasie należy go rozwiązać.

Wyniki testu oraz informacje o przejściu do etapu powiatowego przekażemy także drogą elektroniczną (e-dziennik lub mail). Będą one widoczne także na indywidualnych kontach uczestników konkursu, które zostały założone wraz z dodaniem do bazy uczestników konkursów.

Do etapu powiatowego wejdą trzy osoby z każdej grupy wiekowej (1-4 i 5-8), które zdobędą największą liczbę punktów. Warunkiem zaliczenia testu jest zdobycie minimum 80 punktów na 100 możliwych.

Etap powiatowy odbędzie się 28 maja 2020 także w formie elektronicznej. W tym roku test powiatowy będzie rozwiązywany indywidualnie przez każdego ucznia.

Życzymy powodzenia w teście kwalifikacyjnym 😉

Bibliotekarze ZSS

Komentarze
Accessibility