Menu Zamknij

Wielka Liga Czytelników wystartowała

25 listopada w bibliotece Szkoły Podstawowej nr 8 wystartował Etap I: szkolno-biblioteczny IV Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników.

Uczestnicy konkursu mają za zadanie przeczytać 6 wybranych z 20 książek i rozwiązać testy związane z ich treścią. Osoby, które zdobędą 6 sprawności (uzyskując minimum 80 punktów w testach) zakwalifikują się do testu szkolnego. Troje najlepszych w klasach 1-4 i 5-8 dostanie się do Etapu II: powiatowego, który odbędzie się 28 lutego 2019.

Etap szkolny już cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów. Nadal można się zgłaszać do konkursu w Bibliotekach w Budynku A i B.

Szczegółowe informacje o konkursie na stronie https://wielka-liga.pl/.

Link do regulaminu konkursu: https://wielka-liga.pl/regulamin/.

Listy książek obowiązujących w konkursie w dokumentach do pobrania poniżej. Testy do wybranych książek udostępniane są w bibliotekach Budynku A i B. Rozwiązane testy należy oddawać do bibliotek – ostatni przed 25 stycznia 2019.

Najlepsi mają szansę zakwalifikować się nawet do Finału Ogólnopolskiego!

Komentarze

DO POBRANIA

Accessibility