Menu Zamknij

Wielka Liga Czytelników – próbny test powiatowy online

21 maja odbędzie się próbny test powiatowy online Wielkiej Ligi Czytelników. Test zostanie przeprowadzony w następujących godzinach:

  • Klasy 1-4: godzina 12.00 – 12.45
  • Klasy 5-8: godzina 13.30 – 14.15

Test próbny powiatowy online będzie pisany indywidualnie przez uczestników etapu powiatowego. 21 maja na godzinę przed rozpoczęciem testów powiatowych zostanie przesłany uczestnikom link do testów drogą mailową.

Test zostanie otwarty o godz. 12:00 – w przypadku uczniów klas 1-4, o godzinie 13:30 – w przypadku uczniów klas 5-8.

Do testu obowiązują lektury etapu powiatowego:

Przystąpienie do testu próbnego powiatowego online nie jest obowiązkowe, ale pozwoli zapoznać się uczestnikom z systemem, w którym będzie przeprowadzany test powiatowy 28 maja. Całkowita znajomość lektur etapu powiatowego nie jest wymagana.

Komentarze
Accessibility