Menu Zamknij

Wielka Liga Czytelników – zmiana terminów

Wielka Liga Czytelników trwa nadal pomimo odwołania zajęć szkolnych.

Terminy przyznawania sprawności oraz przeprowadzenia testu kwalifikacyjnego uległy jednak zmianie.

Sprawności będą jeszcze przyznawane przez 7 dni od chwili powrotu uczniów do szkoły. Można więc wykorzystując czas spędzany w domu i czytać lektury konkursowe oraz rozwiązywać testy, które zostaną przyjęte przez bibliotekarzy po powrocie do szkoły.

Uczniowie, którzy zdobyli już 10 sprawności mogą także czytać lektury do testu kwalifikacyjnego – Nowe przygody skarpetek Joanny Bednarek (kl. 1-4) oraz Dziewczyna i chłopak czyli heca na 14 fajerek Hanny Ożegowskiej (kl. 5-8).

Wstępnie test kwalifikacyjny ma zostać przeprowadzony do 27 kwietnia 2020, ale termin ten może ulec zmianie w razie wydłużenia się okresu zamknięcia placówek edukacyjnych.

Życzymy miłych i ciekawych spotkań z wielkoligowymi lekturami podczas tych dni spędzanych w domach 😉

mgr Edyta Kosik, mgr Katarzyna Pytlik i mgr Marzena Wendt-Dudek

Bibliotekarze ZSS.

Komentarze
Accessibility