Menu Zamknij

Świetlica

Informujemy, że 1 września 2020 r. świetlica szkolna będzie pracowała od godziny 7.00 do 16.00. Ze świetlicy szkolnej skorzystać mogą uczniowie, którzy zostali zakwalifikowani. Wykaz uczniów przyjętych znajduje się na drzwiach szkoły. Przed rozpoczęciem korzystania z opieki nauczycieli wychowawców świetlicy rodzic zobowiązany jest do złożenia w formie papierowej (!) uzupełnionej karty zapisu dziecka, która zawiera m.in. dane kontaktowe i wykaz osób upoważnionych do odbioru dziecka.

  1. Kartę zapisu można pobrać ze strony szkoły.
  2. 1 września 2020 r. rodzicom uczniów klas pierwszych karty zostaną wydane podczas spotkania z wychowawcami.
  3. Uczniowie klas od 2 wzwyż mogą odebrać kartę u nauczycieli wychowawców świetlicy po spotkaniach z wychowawcami klas.
  4. Jeżeli uczniowie będą korzystali z opieki nauczycieli wychowawców świetlicy przed spotkaniem z wychowawcą lub po, dziecko musi posiadać uzupełnioną i podpisaną przez rodzica kartę. Bez złożonej karty nauczyciel wychowawca świetlicy nie może przyjąć dziecka do opieki.

Uczniów klas od 2 wzwyż, którzy chcą skorzystać ze świetlicy 1 września prosimy o poinformowanie wychowawców klas o takim fakcie. Dzięki temu zaplanowana zostanie odpowiednia ilość nauczycieli.

Wszystkie karty prosimy oddać do 2 września.

Komentarze

DO POBRANIA

  • pdf swietlica_2020
    Data dodania: 27 sierpnia 2020 21:24 Wielkość pliku: 104 KB Pobrania: 477
Accessibility