Menu Zamknij

Galeria prac uczniów

Święta już co prawda za nami, jednak chciałam podzielić się pracami, które napłynęły do mnie w ostatnim czasie od uczniów. Prace zaskakują pomysłowością i profesjonalnym wykonaniem, a na dowód tego, że zostały wykonane własnoręcznie przez uczniów, do wielu z nich otrzymałam zdjęcia wykonywane w czasie pracy.

W klasie 6 na lekcjach plastyki omawiamy różne dziedziny twórczości. Jedną z takich dziedzin jest rzemiosło artystyczne, które zajmuje się wytwarzaniem unikatowych przedmiotów użytkowych o walorach estetycznych. Można do nich zaliczyć również wszelkiego rodzaju przedmioty artystyczne, które stanowią ozdobę naszych domów, na przykład z okazji świąt. Takie właśnie ozdoby stworzyli nasi uczniowie. Poniżej zapraszam do obejrzenia internetowej galerii prac uczniów:

Komentarze
Accessibility