Menu Zamknij

Spotkanie autorskie z Małgorzatą Swędrowską

23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich . Z tej okazji mamy dla Was niespodziankę: spotkanie autorskie z panią Małgorzatą Swędrowską. Pani Małgosia jest wieloletnim nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego, wykładowcą na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, twórcą koncepcji czytania wrażeniowego oraz autorką książek dla dzieci. Spotkanie z autorką, która specjalnie dla uczniów naszej szkoły nagrała filmik na YouTube “O książkach różnych kwadratowych i podłużnych”, będzie można obejrzeć od jutra na blogu naszej biblioteki. Spotkanie jest dedykowane dla wszystkich uczniów zarówno tych młodszych jak i starszych, dla tych którzy uwielbiają książki oraz dla tych, którzy czytają niechętnie. Zapraszamy również dyrekcję szkoły, nauczycieli i wszystkich rodziców.

Link do filmiku https://bibliotekazss.blogspot.com/2020/04/magorzata-swedrowska-o-ksiazkach.html będzie aktywny od czwartku 23 kwietnia od godziny 9.00.

Serdecznie zapraszamy! Zajrzyjcie na bloga i posłuchajcie, co dla Was przygotowała pani Małgorzata Swędrowska. Naprawdę warto!!!

Pozdrawiamy serdecznie. Bibliotekarze ZSS

Komentarze
Accessibility