Menu Zamknij

Wystawa prac rysunku i malarstwa uczniów ZSS

Od dnia 3 marca 2017 roku,  przez około miesiąc w Muzeum Miejskim w Siemianowicach Śląskich będzie czynna wystawa malarstwa i rysunku uczniów naszej szkoły oraz naszych nauczycieli – Anny Wieczerniak i Leszka Gasiulewicz.

Patronat medialny naszego przedsięwzięcia artystycznego obejmie Telewizja Polska  S.A. o/Katowice.

W ramach naszego wernisażu oprócz prac malarskich, będzie również przedstawiony krótki program artystyczno – muzyczny, którego tematem przewodnim będzie „ Kobieta – muza artystów”,ponieważ będzie to czas tuż przed Dniem Kobiet.

Uroczyste otwarcie naszego wernisażu będzie miało miejsce 03.03. 2017r. o godzinie 17.00 w Muzeum Miejskim w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Fryderyka Chopina 6.  Serdecznie zapraszamy naszą uczniowską społeczność oraz mieszkańców Siemianowic Śląskich.

 

Komentarze
Accessibility