Menu Zamknij

#cojaczytam !

Zapraszamy uczniów klas 4-8 oraz liceum do wzięcia udziału w konkursie #cojaczytam! organizowanym przez Fundację Nowoczesna Polska. Konkurs ma na celu promowanie czytelnictwa przez młodzież w ich najbliższym otoczeniu.

Aby wziąć udział w konkursie należy stworzyć grupę 3-5 uczniów a następnie przeprowadzić kampanię promującą czytelnictwo i udokumentować ją w mediach społecznościowych (np. Facebook, Istagram, You Tube, Twitter, Snapchat i inne) używając do tego hasztagów #wolnelektury i #cojaczytam. Może to być np. nagrywanie podcastów, filmików, wrzucanie zdjęć z książką oraz wiele innych nieograniczonych możliwości i pomysłów jakie tylko przyjdą Wam do głowy. Bawcie się, wykorzystujcie technologię i przekonujcie innych, że czytanie to fajna rzecz.

Zainteresowanych uczniów zapraszamy do biblioteki w budynku A, gdzie udzielimy Wam szczegółowych informacji na temat konkursu. Prace przyjmujemy do 13 listopada. Dla zwycięzców organizatorzy przewidują nagrody rzeczowe.

Zapraszamy 🙂

Katarzyna Pytlik i Edyta Kosik

Komentarze
Accessibility