Menu Zamknij

Wsparcie specjalistów w nauczaniu zdalnym

Drodzy Rodzice, 

Znów znaleźliśmy się w trudnej i niecodziennej sytuacji, jaką jest nauczanie zdalne. Pamiętajcie proszę, że my – specjaliści Zespołu Szkół Sportowych, jesteśmy tu, aby wspierać Was i Wasze dzieci. Dogodną formę wzajemnego kontaktu możemy ustalić poprzez wiadomości mailowe i dziennik elektroniczny, dlatego w przypadku potrzeby kontaktu – jesteśmy do dyspozycji i prosimy o kontakt. Wspólnie zmierzmy się z obecną sytuacją, tak aby zarówno Państwo jak i Dzieci czuli się bezpiecznie. 

Życzymy Wam dużo zdrowia i spokoju, 

Specjaliści Zespołu Szkół Sportowych 

NAPISZ DO NAS: 

Pedagog szkolny Małgorzata Bonarska – bonarskam@zss-siemianowice.pl 

Psycholog szkolny Paulina Gałek – galekp@zss-siemianowice.pl  

Pedagog szkolny Aneta Cygan – cygana@zss-siemianowice.pl 

Pedagog szkolny Barbara Urbaniak – urbaniakb@zss-siemianowice.pl  

Psycholog szkolny Romana Jakubczyk – jakubczykr@zss-siemianowice.pl 

Logopeda szkolny Agata Sakwerda – sakwerdaa@zss-siemianowice.pl  

Komentarze
Accessibility